Zajęcia kulinarne dla dzieci

Zajęcia kulinarne „Mały Kucharz” z elementami dietetyki, plastyki, doświadczeń, wiedzy o ciele i geografii, dające również poprawę zdrowia oraz wzmocnienie odporności.
Zajęcia łączą naukę o naszym ciele, zdrowiu i odżywianiu. Podczas zajęć dzieci dowiedzą się, jak jest zbudowany i jak działa nasz organizm, a poprzez doświadczenia poznają prawa przyrody a także charakterystyczne potrawy z różnych zakątków świata. Cały cykl uwieńczy stworzenie własnego menu na 10 dni wraz z przepisami, a najważniejszym efektem będzie poprawa zdrowia Twojego dziecka, a także całej rodziny. Zdrowe odżywianie przekłada się również na większe zdolności intelektualne.

Ponad 3 lata moja rodzina nie stosuje leków, jesteśmy zdrowi, a każdy z nas utrzymuje właściwą masę ciała. Osiągnęłam to dzięki zmianom w odżywianiu. Teraz chciałabym, aby ta wiedza trafiła również do Ciebie, aby poprawiło się również Twoje zdrowie. Nasze przepisy są wolne od szkodliwych produktów, a pełne substancji odżywczych. Myślę, że każdy powinien znać przepis na „zdrową czekoladę”.

Zajęcia Mały Kucharz odbywają się w obecnie w Domu Kultury Świt w Warszawie w piątki w godz. 18-19.15. Możesz dołączyć do istniejącej grupy lub zaprosić Małego Kucharza do siebie, do swojej szkoły, świetlicy czy domu kultury.

 

Twoje dziecko:

– nauczy się zdrowych nawyków żywieniowych, które są kluczem do bycia zdrowym,

– dzięki wprowadzeniu zdrowego żywienia,

wzmocni koncentrację, osiągając lepsze wyniki w nauce,

– stanie się bardziej samodzielne i kreatywne nie tylko w kuchni,

– pozna budowę naszego ciała, zagadnienie trawienia, przyswajania, wchłaniania itp.,

– pozna kulinarne zwyczaje innych krajów,

– spróbuje nowych produktów.

Ty:

– poprawisz również swoje zdrowie i całej rodziny,

– otrzymasz zdrowe przepisy i menu skomponowane z udziałem dzieci,

– możesz korzystać z dodatkowych spotkań/wykładów ze mną – gratis!

Zajęcia Mały Kucharz odbywają się w obecnie w Domu Kultury Świt w Warszawie w piątki w godz. 18-19.15. Możesz dołączyć do istniejącej grupy lub zaprosić Małego Kucharza do siebie, do swojej szkoły, świetlicy czy domu kultury.

Zadzwoń lub napisz i dopytaj o interesujące Ciebie szczegóły.

Zapisy:    Joanna Krawiec    tel.: 796-256-303,    joanna-krawiec@tlen.pl

Polecam również zajęcia z przedsiębiorczości oraz przyrodnicze dla dzieci, a także zajęcia z naturalnej kosmetyki dla dorosłych.