Zajęcia przyrodnicze

MAŁY EKOLOG

Zajęcia przyrodnicze „Mały Ekolog”
Wspólnie z dziećmi wysiejemy swoje nasionka i/lub posadzimy gotowe roślinki. Dzięki pracy przy swoich własnych roślinach nauczą się cierpliwości, systematyczności i odpowiedzialności. Dzieci dowiedzą dlaczego z małego nasionka może wyrosnąć nawet ogromne drzewo, a także dlaczego warto dbać o naturalne środowisko.

A poza tym Twoje dziecko:

– będzie doświadczać natury wszystkimi zmysłami, dzięki czemu będzie bardziej otwarte, pomysłowe, mniej narażone na uzależnienie od komputera i gier

– nauczy się cierpliwości w czekaniu na efekty swojej pracy,

– wyhoduje swoje własne rośliny z nasion

– rozbudzi wyobraźnię i wrażliwość na otaczający nas świat

– rozbudzi kreatywność poprzez elementy plastyki, techniki

– zdobędzie umiejętność stworzenia swojego ogródka z ulubionymi roślinami

Ty:

– otrzymasz wsparcie w kształceniu wszechstronnym swojego dziecka dzięki zastosowanym na zajęciach elementach geografii, chemii, biologii, plastyki, techniki i in.,

– możesz korzystać z dodatkowych spotkań/wykładów ze mną – gratis!

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko brało udział w tych zajęciach, skontaktuj się ze mną! Możesz zaprosić mnie do poprowadzenia zajęć w klasie u Twojego dziecka lub dołączyć się do zajęć w najbliższym domu kultury (zadzwoń lub napisz aby sprawdzić, czy w Twojej okolicy są prowadzone zajęcia).

Zajęcia przyrodnicze są prowadzone sezonowo, często z dojazdem do klienta. Jeśli chcesz, aby takie zajęcia odbyły się w szkole u Twojego dziecka, umów się na termin.

Zadzwoń lub napisz i dopytaj o interesujące Ciebie szczegóły.

Zapisy:    Joanna Krawiec    tel.: 796-256-303,    joanna-krawiec@tlen.pl

Zapraszam również na inne moje zajęcia – kulinarne i z przedsiębiorczości dla dzieci oraz z naturalnej pielęgnacji dla dorosłych.